BLUETOOTH

Pushimet mbaruan? Jo për Armina Mevlanin, që po i shijon në maksimum

15:50 - 08.09.18 Gazeta Shqiptare

Pas tre muajve të nxehtë të verës, të gjithëve na duhet t’i rikthehemi rutinës së përditshme. Por mesa duket, disa nuk janë rikthyer ende.E kemi fjalën gjithnjë për VIP-at tanë, të cilët kanë mundësi të shijojnë në maksimum edhe në fillim vjeshte ditët e fundit të relaksit. Blogerja e njohur, Armina Mevlani, është duke shijuar momente të paharrueshme në bordin e një anijeje si një nga ambasadoret e firmës së njohur “Monet”.

Pas organizimeve të ndryshme të realizuara gjatë vitit, nuk kishte si të mungonte dhe ‘relaksi’ dhe festa e organizuar nga vetë firma për ambasadoret në botë. Nga fotot e postuara në “Instastory” duket se blogerja është duke i shijuar në maksimum këto ditë.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE