Show-Bizz

Rojet e sigurisë ia larguan fansat me forcë nga koncerti, Dua Lipa “shpërthen” në lot

18:31 - 13.09.18 Gazeta Shqiptare

Dua Lipa ka bërë një deklaratë në profilin e saj Instagram për të gjithë fansat që janë nxjerrë me forcë jashtë koncertit të saj në Shangai.U përfol se pati fansa që qëndronin në këmbë dhe mbanin flamuj pro homoseksualizmit, prandaj rojet e sigurisë i detyruan të largohen.

“Natën e kaluar, gjithcka e bëra për fansat e mi. I premtova një shfaqje, këndova dhe kërceva me ta. Unë do qëndoj pranë jush për të gjithë dashurinë dhe besimin që keni treguar. Jam krenare dhe mirënjohëse që jeni ngritur të tregoni krenarinë tuaj në shfaqjen time. Ajo cfarë bëtë ju kërkon shumë guxim. Me muzikën time, dua të sjell gjithmonë fuqi, shpresë dhe unitet. Unë u tmerrova nga ajo cfarë ndodhi dhe i dhuroj dashuri të gjithë fansave që e përjetuan atë gjë.  Do doja që të kthehesha për fansat e mi në një kohë të duhur dhe të shpresojmë se do kemi një të mbushur me ylberë. Të dua Shangai”, shkruajti Dua.

Në një moment, fansat kanë filmuar këngëtaret duke u përlotur në skenë për shkak të asaj cfarë ka parë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *