Kronikë

Grabiti kioskën, 19-vjeçar arrestohet nga policia

14:15 - 14.09.18 Gazeta Shqiptare

Shtatë muaj pas grabitjes së një kioske, tek sheshi “Shqiponja” në Tiranë policia ka arrestuar autorin. Bëhet fjalë për një 19-vjeçar nga Përmeti.Në 28 shkurt Xhesion Kasaj i maskuar dhe me një thikë në dorë i vodhi shitëses së një kioske xhiron ditore.

Në pamjet e publikuara nga policia, të filmuara nga kamerat brenda dhe jashtë kioskës duket i riu me kapuç në kokë dhe qetësisht merr lekët nga arka.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *