Foto-galeri

Këto janë fotot më të bukura nga bota e kafshëve

15:41 - 14.09.18 Gazeta Shqiptare

Mijëra foto morën pjesë në konkursin “The Comedy Wildlife Photography Awards” por vetëm 41 u përzgjodhën si finalist dhe të bëjnë vërtetë për të qeshur.Nga ketri që performon gjimnastikë tek dreri që duket sikur ka parë një fantazmë, etj.

Shihni fotot dhe do të mahniteni me botën e kafshëve. Konkursi është organizuar bashkë me Born Free Foundation, për të theksuar rëndësinë e ruajtjes së jetës së egër të planetit tonë.

kaf5-640x414 kaf8-640x376 kaf7-640x472 kaf6-640x512 kaf4-640x746 3325 kaf1-640x426 3604 5120 4776 9000 5472 4272 5690 4375 2500 4896
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE