Kryesore

Plane për fundjavën? Ja si do të jetë moti

08:10 - 14.09.18 Gazeta Shqiptare

Kthjellime dhe shtim të vranësirave mesatare në zonën e Ultësirës Perëndimore do të jetë moti ditën e sotme.Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi  8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat minimale dhe maximale
Zonat  malore            10/27°C
Zonat e  ulëta           11/31°C
Zonat  bregdetare        17/30°C

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *