Show-Bizz

Si e humbet kontrollin Morena Taraku?

12:12 - 14.09.18 Gazeta Shqiptare

Humbja e kontrollit me siguri i ndodh të gjithëve dhe secili ka mënyrën e vet sesi i përjeton këto momente kur stresi bllokon veprimtarinë normale të trurit njerëzor. Ju me siguri keni mënyrën tuaj se si ju ndodh ky “proces”, por a e dini se si e humbet kontrollin Morena Taraku?Këtë e ka treguar vetë këngëtarja me disa video të postuara në “Instastory”, ku shihet një majmun i lezetshëm teksa lanë enët. S’e paska keq Morena! Të paktën humbjen e kontrollit e përcjell me një veprim pozitiv.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *