BLUETOOTH

Ndahet nga Morena Taraku, miliarderi iranian në ‘krah’ të …

17:15 - 06.10.18 Gazeta Shqiptare

Ndahet nga Morena Taraku, miliarderi iranian shihet në ‘krah’ të këngëtares shqiptare – Prej kohësh kanë qenë në qendër të vëmendjes, miliarderi turk Sasha Sobhani dhe modelja Morena Taraku për shkak të lidhjes së tyre. Për fat të keq, çiftit nuk i shkoj shumë gjatë lidhja dhe u ndanë. Ndërkohë që pas ndarjes, duket se Sobhani ia ka vënë syrin edhe artisteve të tjera shqiptare me të cilat publikon foto në rrjete sociale.Ai aktualisht ndodhet në Kosovë, ku u shoqërua nga këngëtarja Fjolla Morina në një klub nate. Në videon e postuar nga Sasha shihet se dyshja janë duke u argëtuar mjaft shumë pranë njëri-tjetrit. A janë të lidhur bashkë apo veç shokë? Mbetet ende për t’u zbuluar.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *