LIFE STYLE

Avioni frikëson qytetarët, fluturon përmes ndërtesave

20:53 - 11.10.18 Gazeta Shqiptare

Të shohësh një avion mbi kokë nëpër rrugët e qytetit, nuk është një gjë normale. Ndaj dhe qytetarët e Brisbane në Australi, janë terrorizuar kur ka ndodhur një gjë e tillë.Një avion i Forcave Mbretërore Australiane fluturoi shumë ulët nëpër qytet, në kuadër të një stërvitjeje. Avioni Boeing C-17 ka terrorizuar shumë njerëz, pasi dukej se do të përplasej me ndërtesat.

Banorët janë ankuar, pasi sipas tyre, nuk mund të bësh stërvitje ushtarake duke trembur njerëzit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *