Show-Bizz

Channing Tatum lidhje të re me Jessie J

17:29 - 11.10.18 Gazeta Shqiptare

Aktori i famshëm Channing Tatum thuhet se ka nisur një lidhje romantike me këngëtaren britanike Jessie J pas ndarjes nga ish bashkëshortja e tij Jenna Dewan. Ylli i filmit “Magic Mike, 38 vjeç, dhe këngëtarja 30 vjeçare kanë disa muaj që shihen nën shoqërinë e njëri-tjetrit.Ajo çfarë ka befasuar më shumë fansat e tij është ngjashmëria e jashtëzakonshme që Jessie J ka me ish gruan e tij.

“Ata po kalojnë shumë mirë pranë njëri-tjetrit dhe po argëtohen pamasë” –është shprehur një burim pranë tyre. Gjithashtu mësohet se Channing ka ndjekur disa koncerte të Jessie J dhe çifti është parë duke luajtur golf së bashku. J.K.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *