Show-Bizz

Ku do e kalojë ditëlindjen Enca? Zbuloni vendin magjik

10:41 - 11.10.18 Gazeta Shqiptare

Më datën 19 të këtij muaji, Enca do të festojë 23-vjetorin e lindjes së saj. Megjithëse është ende herët, prej 1 muaji ajo ka filluar të planifikojë se ç’do të organizojë për ditëlindje. Së fundmi, Enca ka pyetur ndjekësit në “Instastory” se çfarë sugjerimesh kishin për vendin ku mund të bënte një udhëtim ditëlindjeje.Megjithatë këngëtarja ka marrë një vendimin. Nëpërmjet një tjetër postimi në ‘Instastory’, Enca ka lajmëruar se vendi ku ka vendosur t’i kalojë festimet e ditëlindjes është Parisi. Javën tjetër bukuroshja i lajmëron të gjithë ndjekësit e saj se do jetë në Paris dhe se pret orientim për vendet që mund të vizitoj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *