Show-Bizz

Renato Mekollit i marrin ‘Facebook’-un, shihni ç’i postojnë

13:03 - 11.10.18 Gazeta Shqiptare

Kuzhinieri, Renato Mekolli është një personazh i njohur në ekranet shqiptare. Së fundmi, në profilin e tij të Facebook-ut, është hedhur një foto ku shihen një çift gjatë intimitetit në dush.
“Natën e mirë”, ka shkruar ai në diçiturë, por nga sa kuptohet, sigurisht që nuk është ai në foto, por me gjasë duhet të jetë një foto e marrë në internet. Gjithsesi sipas postimit të fundit të kuzhinierit në “Instagram”, kuptojmë se profili i tij në ‘Facebook’ është hakeruar dhe nuk është çudi që çifti në dush të jetë vepër e hakerave.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *