Politike

Salianji publikon përgjimet e Ballës me drejtorin e Policisë

20:28 - 11.10.18 Gazeta Shqiptare

Deputeti demokrat Ervin Salianji, përmes një një postimi në “Facebook”, ka publikuar përgjime të Prokurorisë, ku sipas tij, Taulant Balla, flet me drejtorin e policisë se Fierit dhe me persona të tjerë për të sabotuar provat e audiopërgjimit në lidhje me çështjen “Babalja”.Për Salianjin, “i gjithë shteti është në shërbim të fabrikimit të provave për të shpëtuar pushtetin e tyre politik dhe privilegjet që iu vijnë nga pushteti.”, shkruan Salinaji.

Postimi i plotë

XhafajGate!
Gjithë shteti në shërbim të fabrikimit të provave për të shpëtuar pushtetin e tyre politik dhe privilegjet që iu vijnë nga pushteti.

Si u fabrikua “aktori”?!

Përgjimet e prokurorisë faktojnë se Taulanti nga Librazhdi, shoku i Alizotit i përgjuar me nr cel +091 flet me drejtorin e policise Fier dhe me persona të tjerë!

Kushdo mund ti shohë vete dokumentat zyrtare të prokurorisë.

Skandali më i madh i faktuar tashmë dhe me dokumenta zyrtare

Deri tani kemi parë shumë pak.

43745613_1984254974930302_2242153725160325120_n 43740019_1984254898263643_1705173398868459520_n 43697023_1984254894930310_1409742617419186176_n
<
>

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *