Show-Bizz

FOTO/ Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues çift plot sharm

21:54 - 07.11.18 Gazeta Shqiptare

Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues duken gjithnjë e më shumë si çifti perfekt. Ata duken të mrekullueshëm krah njëri-tjetrit sa herë që shfaqen në publik. Së fundmi, çifti është fotografuar gjatë një vizite në universitetin “Stanford” në Kaliforni.Ata kanë përzgjedhur veshje serioze, e cila iu shkon mjaft për shtat. Alex është veshur me kostum, ndërsa Jennifer një fund treçereksh dhe një bluzë pas trupit bezhë, veshje kjo që i nxjerr mjaft mirë në pah format.

Më pas të dy kanë dalë me vajzat duke treguar kështu marrëdhënien e mirë mes fëmijëve tw tyre. Duket se lidhja mes Jennifer dhe Alex po bëhet gjithnjë e më serioze, por çifti nuk ka treguar ende për hapat e tyre të mëtejshëm. J.K.

5894930-6364499-Power_duo_Jennifer_Lopez_and_Alex_Rodriguez_looked_every_bit_a_p-a-39_1541622249493 5894934-6364499-Classy_She_added_pointy_heels_that_had_see_through_sides_and_an_-a-40_1541622249495 5894928-6364499-Running_for_office_The_singer_49_was_dressed_to_impress_in_snazz-a-42_1541622249499 5894926-6364499-So_Chanel_Jenny_had_on_a_beige_turtleneck_with_a_beige_and_black-a-41_1541622249496 5894936-6364499-Curious_about_this_It_is_not_known_why_they_would_be_touring_a_u-a-43_1541622249501
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *