Foto-galeri

Stilist personal, djali 3-vjeç zgjedh veshjet e së ëmës

12:51 - 07.11.18 Gazeta Shqiptare

Përgjithësisht nënat zgjedhin se çfarë do të veshin të vegjlit e tyre. Por, po sikur të ndodh e kundërta?Një nënë vendosi të kryente një eksperiment të tillë dhe rezultati ishte mjaft zbavitës.

Përkundër kujdesit ndaj dy djemve të vegjël dhe shumë aktiv, Summer gjithmonë arrin të duket e bukur dhe elegante.

Rockwell, vetëm 3-vjeç, u kthye në stilistin personal të nënës së tij.

Për të parë rezultatin, shfletoni galerinë:

57805-4-605-0daaca077d-1484634202 58705-toddler-dresses-mom-week-summer-bellessa-rockwell-5-605-37052b5224-1484634202 58655-toddler-dresses-mom-week-summer-bellessa-rockwell-4-605-37052b5224-1484634202 57755-3-605-43dba6d9be-1484634202 58755-toddler-dresses-mom-week-summer-bellessa-rockwell-7-605-37052b5224-1484634202 58155-enhanced-23661-1423676682-10-605-37052b5224-1484634202 58605-toddler-dresses-mom-week-summer-bellessa-rockwell-2-605-37052b5224-1484634202
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *