Show-Bizz

FOTO/ Demi Rose provokon fansat

18:39 - 08.11.18 Gazeta Shqiptare

Megan McKenna mori gjithë vëmendjen në mbrëmjen gala ITV muajin e kaluar.Dhe duket se ylli i TOWIE i ka bërë përshtypje Demi Rose, e cila veshi të njëjtin fustan javë më vonë, derisa po dilte për tu argëtuar në mbrëmje në Londër.

Modelja 23 vjeçare mori gjithë vëmendjen derisa po shkonte në klubin e natës The Toy Room , të mërkurën mbrëma, e veshur në të zeza.

Me fustanin e ngushtë ajo ekspozoi hiret trupore, duke vënë në pah gjoksin shpërthyes.

5910520-6365527-image-a-145_1541639154795 5910508-6365527-image-m-138_1541638395900 5910624-6365527-image-m-143_1541639132157 5910000-6365527-image-a-139_1541638400422
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *