Show-Bizz

Harrojnë ndeshjen, të gjithë sytë nga modelja

20:22 - 08.11.18 Gazeta Shqiptare

Emily Ratajkowski ka vjedhur gjithë vëmëndjen e fansave mbrëmjen e djeshme, ndërsa ka shkuar të ndjekë një ndeshje të La Lakers.Shumë tifozë i kanë pasur sytë tek ajo. Madje, edhe baballarë me fëmijë të vegjël, si ky më poshtë që është kapur nga kamerat.

Nuk kanë faj në fakt, është e vështirë të qendrosh indifferent dhe të mos i hedhësh një sy, asaj që konsiderohet si një prej femrave më seksi në botë.

emili-4 emili-10 emili-9 emili-8 emili-7 emili-6 emili-5 emili-3 emili-1 emili
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *