Show-Bizz

Mijëra bileta të shitura në eventin e organizuar për Michel Obamën

18:27 - 08.11.18 Gazeta Shqiptare

Ish-Zonja e Parë e SHBA do shfaqet në Londër më 3 dhjetor, ku do të diskutojë për kujtimet e saj. E pranishme në këtë event së bashku me të do të jetë dhe novelistja e njohur Chimamanda Ngozi Adichie. Ato do të flasin për përvojat e Michel që nga fëmijëria, puna e saj, amësia dhe “koha e kaluar në vendin më të famshme në botë”.Dhjetëra mijëra njerëz janë zhgënjyer duke u përpjekur të marrin bileta për të qenë pjesë e këtij eventi që do të mbahet në Festivalin Mbretëror të Londrës. Shumë nga mediat sociale kanë thënë se në radhën e biletave ishin më shumë se 40,000 njerëz. Biletat janë akoma duke u shfaqur në një aplikacion për bileta, ku po shiten për mijëra paund, sepse nuk kanë mbetur pothuajse fare.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *