Show-Bizz

Oxhaku i ndezur dhe pema e zbukuruar, në shtëpinë e Rezarta Shkurtës festat kanë nisur

11:08 - 08.11.18 Gazeta Shqiptare

Në shtëpinë e Rezarta Shkurtes atmosfera e festave të fundvitit ka mbërritur. Hera, e vogla e shtëpisë, ka vendosur që festat të nisin që në fillim të muajit nëntor.Vetë Rezarta ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një video ku shfaqet me familjen e saj të vogël, bashkëshortin Ermal Hoxha dhe vajzën e tyre Hera, duke përgatitur pemën e Vitit të Ri.

“Hera vendosi që festat të fillojnë sot në shtëpinë tonë”, shkruan këngëtarja krahas videos.

Pema është e zbukuruar me detaje të bardhë dhe në ngjyrë floriri, ndërkohë që poshtë shihen të renditura kutitë me dhurata.

E teksa pamë videon e Rezartës, na lindi edhe ne dëshira për të nisur zbukurimet në shtëpi.

 

View this post on Instagram

 

Hera vendosi qe festat te fillojne sot ne familjen tone❤️

A post shared by Hera Company (@rezartashkurta) on

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *