Aktualitet

Policia shoqëron 9 shtetas grek në Gjirokastër, mes tyre dhe një anëtar të Agimit të Artë

20:39 - 08.11.18 Gazeta Shqiptare

Pas thirrjeve anti-shqiptare në Bularat të Gjirokastër, polica ka shoqëruar 9 persona, të cilët po verifikohen nga kanë hyrë në territorin e Shqipërisë.Mësohet se mes tyre edhe Babis Karathano, pjesë e Agimit të Artë. Sipas të dhënave të shoqëruarit po merren në pyetje për verifikim dokumentacioni.

Sakaq, në polici ka shkuar edhe kryetari i PBDNJ, Vangjel Dule, për të kërkuar sqarime

Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

  1. Kur politika e ben dhe kontrolon jeten e ngjarjet e perditshme ather per te dy shetet kjo nuk esht aspak e papritur .vetem duhet ndolle kjo edhe ne greqi ai eshte dallimi

    Përgjigju ↓