Sport

Guardiola reagon pas deklaratës së Alves: Preferoj seksin

19:18 - 09.11.18 Gazeta Shqiptare

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Guardiolës pass deklaratës së bujshme ditën e sotme nga Dani Alves.“Të stërvitesh me Guardiolan është ndjenjë më e mirë se seksi”, tha sot mbrojtësi brazilian.

Por reagimi i trajnerit ishte akoma edhe më epik: “Preferoj seksin”, ka thënë Guardiola duke shkaktuar të qeshura në deklaratën e tij për mediat.

Nën urdhrat e Guardiolas, Alves dhe Barcelona fituan të gjithë trofetë dhe thyen shumë rekorde.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *