Foto-galeri

Tortat më të shëmtuara për ditëlindje…

08:52 - 04.12.18 Gazeta Shqiptare

Festa e ditëlindjes është e veçantë për të gjithë njerëzit. Njerëzit e afërm të personit që ka ditëlindjen mundohen të realizojnë çdo gjë bukur që nga surpriza e deri te torta.Por ndonjëherë torta e ditëlindjes nuk është ashtu siç e presim, mjafton të shikoni këtë fotogaleri dhe do ta kuptoni se pse…

5c02b7ce1550d055268876 5c02b7ce8f483164778182 5c02b7ce7e8f9960185102 5c02b7ce62c15536369221 5c02b7ce5d13a503625266 5c02b7ce46e0c546029754 5c02b7ce1550d700551599 5c02b7ce1550d055268876 5c02b7cea0687409212825
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *