Foto-galeri

Tattoo fantastike për të mbuluar shenjat e lindjes dhe plagët

09:19 - 05.12.18 Gazeta Shqiptare

Shumë njerëz nuk u pëlqen shenjat e lindjes dhe plagët e tyre, veçanërisht nëse tërheqin shumë vëmendje dhe shkaktojnë shumë pyetje.Disa madje përpiqen të fshehin “gabimet” e tyre nën rroba. Por artistët e tatuazhëve mund t’i ndihmojnë me të vërtetë këta njerëz duke i mbuluar këto plagë dhe paralajmërime ose duke shtuar detaje elegante.

Bright Side është e impresionuar nga këto tatuazhe që e transformojnë trupin e njerëzve ‘gabimet’ në avantazhe tepër të bukura.

 

8024610-1505110574156027255-1542795283-728-a7e569e066-1543912245 zemerrr nsjdj mfdmdfrktjirh skdldö 8024560-18260260-25-0-1543325341-1543325348-728-1-1543325348-728-7d49041888-1543912245 boo celes lkjjfl klfdlö 8024860-image-crop-563x446-1543330951-728-f921db757f-1543912245 8024460-15420724351318220581-1542756483-728-9aed82d869-1543912245 jefjylesj tat pishtar lule fly ölfslöflö got merimanga
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *