Show-Bizz

Këto janë këngët më të dëgjuara të vitit, mes tyre edhe këngëtarja shqiptare

19:13 - 06.12.18 Gazeta Shqiptare

Platforma më e madhe muzikore, Billboard ka publikuar listën e 10 këngëve më të dëgjuara gjatë vitit 2018.Aty kryeson reperi Drake me projektin “God’s Plan”, i ndjekur nga artistë të tjerë me famë botërore. Ndër ta është edhe këngëtarja shqiptare Bebe Rexha. Bashkëpunimi i saj “Meant to be” me Florida Georgia Line renditet në vendin e tretë dhe ka arritur mbi 650 milionë klikime në Youtube.

Këngëtarja bëri një postim në Instagram ku shprehej se është ende e tronditur dhe nuk mund ta besojë suksesin e arritur gjatë këtij viti.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *