Show-Bizz

Sherri mes Beatrixit dhe Anxhelinës, zbuloni kush u bë shkak

13:51 - 06.12.18 Gazeta Shqiptare

Ishte ditëlindja e Anxhelinës ajo që zbuloi se midis dy kushërirave marrëdhëniet nuk janë më si më parë. Kështu disa ditë më parë u përhap lajmi se Beatrix dhe Anxhelina nuk flasin pas një sherri mes tyre. Madje ato as nuk e ndjekin më njëra- tjetrën në rrjetet sociale.Burime bënë të ditur se shkak është grimieri i njohur Ariel, shkruan ‘Iconstyle’. Arieli është i njohur në SHBA dhe njihet për miqësinë me familjen Kardashian. Beatrix i ka kërkuar atij ta ndihmojë për t’i hapur mundësinë të reja për në Los Angeles. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer Anxhelinës, e cila është mikeshë e ngushtë më Arielin dhe qëndrojnë prej vitesh në një shtëpi me të prej. Kështu mes dy kushërirave raportet janë prishur.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *