Show-Bizz

Vajza e Trump e lidhur me multi-miliarderin nigerian

15:12 - 06.12.18 Gazeta Shqiptare

Vajza e presidentit të SHBA, Donald Trump raportohet se është në një lidhje me një multi-miliarder nigerian. Tiffany Trump dhe Michael Boulos nisën një romancë në qershor të këtij viti kur u takuan gjatë pushimeve në Mykonos.Michael vjen nga familja e famshme multi-miliardere Boulos në Lagos. Një burim zbuloi se çifti e kaluan bashkë Ditën e Falenderimeve dhe Boulos u takua me familjen e Tiffany.

“Tiffany është e lumtur. Ajo e takoi Michael me familjen e saj në Ditën e Falenderimeve. Boulos është i zgjuar dhe vjen nga një familje e madhe,”-tha burimi.

Boulos është trashëgimtar i ndërmarrjeve Boulos dhe SCOA Nigeria, një konglomerat tregtar me multimiliardë dollarësh.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *