Foto-galeri

Veprimet qesharake të miqve tanë…

09:35 - 06.12.18 Gazeta Shqiptare

Statistikat tregojnë se përdoruesi mesatar i Facebook ka rreth 155 miq. Megjithatë, ky numër zakonisht nuk korrespondon me sasinë aktuale të njerëzve që mund të besoni dhe mbështeteni në situata të vështira.Në fakt, gjithmonë janë miqtë tuaj më të mirë që kujdesen për ju dhe do të vijnë në shpëtimin tuaj edhe nëse kanë nevojë për të bërë sakrifica për ta bërë këtë.

Bright Side mblodhi foto që tregojnë se miqtë tanë më të mirë janë gjithmonë të gatshëm të na ndihmojnë dhe të na ngazëllejnë, edhe pse ndonjëherë rezultatet e veprimeve të tyre mund të jenë vërtet të qeshura.

8052510-22958510-1-0-1543831391-1543831652-1200-1-1543831652-728-9de0172d56-1543932942 8051910-18944210-1109831-0-1543396163-1543396413-1200-1-1543396413-728-f311adf513-1543932942 freind have day DJAL MNM 8052010-IammovingcrosscountryinthreeweeksandmyfriendsthrewmeagoingawaypartySomearehandlingitbetterthanothers-Imgur-1543833229-728-6a503c234e-1543932942 8052060-3rRpgVVolcQ-1543525359-728-e232a0716a-1543932942 8052110-68YWoVyfKos-1543525342-728-e232a0716a-1543932942 JHJ GRU TELEFONII 8052210-Thesetripletsprobablyhavethebestseniorquotesofalltime-Imgur-1543833187-728-8875c763d8-1543932942 8052260-6imjenplmi701-1543532184-728-f6aae06cd4-1543932942 8052310-8bqc0uv7kzu11-1543833150-728-3efb2426d5-1543932942 8051960-uUh1QsqkBL9yRSZf85yL_D7rXi3cWRYmpGu_vbNfmZU-1543833111-728-3017e76658-1543932942 8052360-p2stxypiblv11-1543833080-728-4b5a25a1c9-1543932942 8052410-sy4osPaFV7QJDy1yy_sC9peNvpLSJYdbxxzgMr_P9wE-1543833041-728-325185348d-1543932942 8052460-893cik90q0b11-1543529827-728-d3b97c144b-1543932942 22769815_10154977250436099_4786106421994769573_o 22792267_10154977250356099_5384048217782338284_o 22770611_10154977250366099_6645459845339843012_o 35226259_2175748862452756_1737368662697836544_o
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *