Show-Bizz

Një babagjyshe seksi si Farrah Abraham

20:59 - 24.12.18 Gazeta Shqiptare

Atmosfera e Krishtlindjeve ka arritur edhe tek aktorja Farrah Abraham. Në këto ditë të ftohta, ajo ia ka dalë që të “ngrejë” temperaturat duke pozuar me bikini jeshile.Nuk mungon dhe aksesori që tregon se jemi në prag festash: Kapelja e Babagjyshit! Duke i lënë pak hapësirë imagjinatës, 27-vjecarja duket se ka vendosur të presë vitin 2019 në plazh.

Nuk mungon dhe aksesori që tregon se jemi në prag festash: Kapelja e Babagjyshit! Duke i lënë pak hapësirë imagjinatës, 27-vjecarja duket se ka vendosur të presë vitin 2019 në plazh.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.