Kosova

Automjeti përplas vëlla e motër, vdes 13-vjeçari

21:10 - 29.12.18 Gazeta Shqiptare

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen dhe plagosjen ka ndodhur në Kosovë.Aksidenti mësohet se ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin Skënderaj. Dyshohet se motër e vëlla janë përplasur nga një automjet.

Si pasojë e përplasjes djali 13-vjeçar nuk ka mundur t’i mbijetojë goditjes dhe ka ndërruar jetë në spital. Ndërkaq motra e të ndjerit, 2-vjeçe është jashtë rrezikut për jetën, rrëfejnë mediat vendase.

Gjithashtu e lënduar në këtë aksident ka mbetur edhe një grua, e cila nuk ka lidhje me 2 të tjerët. Ekipet policore kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë arrestuar personin që drejtonte mjetin

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *