BLUETOOTH

Qenka në gjak! Jo vetëm Loredana, por dhe motra e lidhur me reper të njohur

18:00 - 05.01.19 Gazeta Shqiptare

Pa filluar mirë viti zbuluam një tjetër çift të ri tek vip-at tanë. Kësaj radhe bëhet fjalë për një lidhje mes këngëtarit Gent Fatali dhe motrës së Loredanës. Rozafa, motra e këngëtares Loredana duket të jetë në një lidhje me Gentin. Ata janë munduar ta mbajnë të fshehtë këtë lidhje, mirëpo nga komentet e shumta në profilet e njëri-tjetrit në ‘Instagram’, ka qenë e “pamundur” të mos dyshohet për një lidhje mes tyre.Gjithsesi, një foto nga Gent Fatali ku shfaqet me Rozafën edhe pse ajo e ka mbuluar fytyrën, i ka shuar dyshimet e lidhjes. Rozafa po ta shikoni nga fotot që publikon në ‘Instagram’ duket se ka krijuar një profil bloggereje dhe ka një ngjashmëri të madhe me Loredanën. Është në gjak, s’ka si të jetë ndryshe!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *