Horoskopi

Keni ditëlindjen më 8 janar? Horoskopi thotë…

08:19 - 08.01.19 Gazeta Shqiptare

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 8 janar 2019: Para jush është një vit plot me plane dhe shpresë. Ju do të jeni në gjendje t’i realizoni ato, por gjithçka do të varet nga aktiviteti dhe përgjegjësia juaj.Ju do të merrni një propozim në lidhje me një punë apo trajnim të ri, të cilin do t’ju duhet të merrni në konsideratë.

Gjatë vitit, do të merrni para ose propozime të papritura në lidhje me të ardhurat shtesë. Meshkujt do të bëjnë plane rreth një udhëtimi ose zhvendosjes në një qytet tjetër.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *