Foto-galeri

Si të visheni me stil edhe në ditë të ftohta

13:44 - 09.01.19 Gazeta Shqiptare

Për shumë vajza, fillimi i një viti të ri shoqërohet me rregullimin e gardërobës dhe flakjen e veshjeve që kurrë nuk janë përdorur.Viti i ri sjell tendenca të reja dhe besniket e modës gjithnjë duan të “përqafojnë” trendet më të fundit.

 

Stilistët dhe blogeret kanë përmbledhur veshjet më “IN” të muajit janar, padyshim duke iu përshtatur motit dhe tendencave të fundit.

Pse jo, të vishemi bukur edhe në ditë të ftohta.

Për më shumë, shfletoni galerinë dhe zgjidhni veshjet tuaja të preferuara:

15 14 13 12 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *