Show-Bizz

Nuk do ta njihni! Arbana Osmani më e ëmbël se kurrë

17:15 - 10.01.19 Gazeta Shqiptare

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka befasuar të gjithë me ndryshimin e saj më të fundit të pamjes. Në një foto të publikuar krah moderatores Xhemi Shehu, mikeshës së saj më të ngushtë, Arbana duket me flokët ngjyrë të errët.Për një kohë të gjatë e kemi parë në ekran me nuancat e biondes, por tashmë duket se me Vitin e Ri është koha e ndryshimeve dhe Arbana është kthyer brune e duhet të themi që duket mjaft e ëmbël. Arbana shfaqet duke buzëqeshur ndërkohë që i jep makinës, teksa flokët i ka hedhur pas krahëve.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *