Aktualitet

Digjet një banesë, humb jetën e moshuara në Shkodër

11:39 - 11.01.19 Gazeta Shqiptare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një banesë është përfshirë nga flakët.Nga sa mësohet, 80-vjeçarja Zyra Mehja e cila jetonte në apartament bashkë me të birin, por që ai nuk ndodhej në momentin e rënies së zjarrit, ka humbur jetën si pasojë e asfiksimit dhe flakëve.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “rrugica e Koplikëve”.

Nga të dhënat e para zjarri dyshohet të jetë shkaktuar si pasojë e një shkëndije elektrike.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *