Aktualitet

Krimet e Rënda refuzojnë kërkesën për lirimin e dy ish-deputetëve të PS

16:07 - 11.01.19 Gazeta Shqiptare

Gjykata për Krimet e Rënda ka refuzuar kërkesën për të liruar nga “arresti shtëpiak” dy ish-deputetët Arben Ndoka dhe Arben Cuko.Kujtojmë që dy ish-deputetët u arrestuan gjatë operacionit “Vol vo 4” në tetor të vitit 2018. Ndoka i dyshuar për disa vepra penale mes te cilave “tjetërsim pronash” dhe “falsifikim dokumentesh”, ndërsa Cuko për “korrupsion pasiv”

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *