Aktualitet

Letra/ Administratori i UT-së i kërkon ndihmë policisë për studentët: Vendosni qetësinë

12:18 - 11.01.19 Gazeta Shqiptare

Pas përplasjes këtë të premte mes policisë dhe studentëve të ngujuar në universitete, administratori i Universitetit të Tiranës i është drejtuar sot me anë të një letre Policisë së Shtetit.Në letrën e bërë publike, ai i kërkon forcave të rendit asistencë për rikthimin e qetësisë në auditorët e UT-së.

Në shkresë thuhet se policia është e nevojshme edhe për ruajtjen nga dëmtimi i ambienteve që kanë bërë disa individë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *