Show-Bizz

Nuk do ta njihni! Era Istrefi bëri ndryshimin e radhës

10:29 - 11.01.19 Gazeta Shqiptare

Këngëtarja e famshme Era Istrefi është një ndër artistet më të pëlqyera nga publiku me zërin e saj të veçantë dhe stilin e të veshurit.
Asaj i pëlqen të luajë me pamjen e saj.Nga një vajzë me flokët “rasta”, e më pas bionde, ngjyrën e flokëve e ka pasur edhe rozë njëkohë dhe më pas u shndërrua në zeshkane. Tani Era sërisht e ka ndryshuar pamjen duke ardhur me një tjetër stil e ngjyrë flokësh. Me anë të një postimi në ‘Instastory’, ndryshimi në imazhin e Erës është i dukshëm. Këngëtarja ka prerje të re, ndërsa flokët kësaj here i ka bërë me hijëzime ngjyrë karamele.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *