Show-Bizz

“Të dua përjetë”, Oriola Marashi bën dedikimin e ngrohtë për njeriun e zemrës

12:32 - 11.01.19 Gazeta Shqiptare

Ajo vazhdon të jetë tejet aktive në rrjetet sociale, me anë të postimeve të saj të shumta dhe sidomos fotot provokuese, që tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve. Ditën e djeshme, një tjetër postim ka marrë vëmendjen e fansave të saj.Nëpërmjet disa fotove në ‘Instastory’, Oriola i ka uruar ditëlindjen mikut të saj më të shtrenjtë, Endrit Mërtirit. “Shokë të ngushtë përjetë. Gëzuar ditëlindjen shoku im që prej ditës së parë, të dua përjetë. Të kesh një shok të vërtetë është gjëja më e mirë që një person mund të ketë. Jam e lumtur për sa kohë të kam pranë meje. Gjithmonë bashkë.”- shkruan Oriola në postimet e saj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *