Foto-galeri

Bukuria unike e grave pas lindjes së një fëmije

10:47 - 12.01.19 Gazeta Shqiptare

Mediat na kanë bindur që menjëherë pasi të kenë një fëmijë femra duhet të duken sikur po marrin pjesë në një shfaqje mode. E vërteta është, menjëherë pas punës, ndoshta do të dukesh krejt ndryshe nga një princeshë Disney.Projekti fotografik Jade Beall i ndau njerëzit në 2 grupe. Disa u mahnitën nga mënyra se si ishin trim gratë dhe të tjerët mendonin se një ndershmëri e tillë ishte mbi krye.

Bright Side ka përzgjedhur disa foto ku tregojnë anën e vërtetë të paslindjes. Në fakt, gratë që vendosin të tregojnë trupat e tyre vetëm disa ditë ose javë pasi kanë një fëmijë janë me të vërtetë të guximshëm dhe kanë një ndjenjë të mirë humori.

 

foto1 kdfskfsk jldsfljfslj grua sddjjsdak kdfmdx jahaksd kmdsf,,x 9005310-ya043y3fdde11-1545816184-728-7abf02747f-1547212572 sadhhsjh kdsflösöl mvdslk mcfds pomodoro 3 foto2
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *