BLUETOOTH

Habit Evi Reçi, rikthehet në muzikë me një këngë dedikuar një vajze të njohur?

16:20 - 12.01.19 Gazeta Shqiptare

Ajo i ka munguar shumë skenës shqiptare, pasi ka kohë që nuk ka sjellë një klip të ri. Por rikthimi duket se do të jetë shumë i shpejtë. E ftuar në ‘Pop Culture’, këngëtarja Evi Reçi i ka zbuluar planet e afërta.Nga video e shkurtër e publikuar me momente të emisionit, Evi tregon që shumë shpejt do publikojë një këngë të re. “Projekti i ri do ketë shumë ritëm dhe aty i këndoj një vajze që njihet në Shqipëri”,-u shpreh Evi pa zbuluar më tepër për këngën e re. Më tej këngëtarja ka zbuluar edhe plot detaje për jetën në Itali ku është shpërngulur prej kohësh. Mesa duket rikthimi në muzikë i Evit do të jetë i fuqishëm, por kush të jetë vajza që këngëtarja t’i ketë dedikuar këngë?

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *