BLUETOOTH

Na ka ngatërruar të gjithëve! Ja mbiemri i vërtetë i këngëtarit

15:06 - 12.01.19 Gazeta Shqiptare

Në postimin e të tij të fundit në rrjete sociale këngëtari, Alban Ramosaj ka bërë të flitet shumë për të. Ai ka publikuar foton e pasaportës dhe një bilete avioni, ku tregon se do të realizojë një udhëtim.Megjithatë ndjekësve, duke qenë se janë të vëmendshëm në çdo detaj, u ka bërë përshtypje mbiemri i këngëtarit, i cili nuk është Ramosaj, por Kamerolli. Duket se edhe Albani edhe Beatrix kanë mbajtur në art mbiemrin e nënës së tyre, duke qenë mjaft të njohur në publik. Ç’ne një vendim i tillë?

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *