BLUETOOTH

Pas fotos në banjë vijon fotoshopi, Enca provokon me të brendshme tyl

15:45 - 12.01.19 Gazeta Shqiptare

Edhe pse u kap ‘mat’ para disa ditësh në banjë në një foto të bërë në çast, Enca nuk po i ndalë pozat provokuese, gjithashtu, edhe fotoshopin! Këngëtarja po vazhdon me pozat e fotosesionit që ka bërë në të brendshmet neon i gjelbër, tyl.Ajo shfaqet sërish në të brendshme, imazhe këto të ndara nga fotosesioni i saj i fundit. Në fokus të kësaj fotografie ishte sërish gjoksi bombastik i këngëtares ndërsa në të parin kishte vënë në pah falë fotoshopit vithet dhe gjoksin, kurse mbishkrimi që i kishte vendosur kësaj të fundit ishte “Përse më doni mua?”

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *