Foto-galeri

Momentet më të bukura gjatë dasmave

12:50 - 09.02.19 Gazeta Shqiptare

“Fearless Awards” është konkursi më i njohur, ku çdo vit juria zgjedh fotografitë më të mira të dasmave.Fotografët më kreativë konkurrojnë dhe ne përfitojmë nga rezultatet e krijimtarisë së tyre. Ku tjetër mund të shohim fotografi të tilla emocionale dhe të pazakonta?

Shfletoni galerinë për të parë disa nga fotografitë më të bukura të dasmave:

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *