Sport

Pas Neymarit, dëmtohet një tjetër sulmues i PSG-së

20:10 - 09.02.19 Gazeta Shqiptare

PSG ka marrë një fitore në Ligue 1, por ka humbur sulmuesin më efikas të skuadrës, Edinson Cavanin.Pas Neymarit, tashmë skuadra franceze ka marrë një tjetër lajm të hidhur 3 ditë para ndeshjes së Champions Leagues ndaj Manchester United.

Cavani u zëvendësua në pjesën e parë gjatë ndeshjes ndaj Bordeaux, pasi mori një lëndim në kofshë.

Vlen të theksohet që një mungesë e mundshme e Cavanit dhe Neymarit do të krijonte shumë probleme për PSG-në në Champions League.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *