Show-Bizz

“Grammy Awards”, veshjet që u kthyen në meme

14:50 - 11.02.19 Gazeta Shqiptare

“Grammy Awards”, ceremonia më e rëndësishme në industrinë e muzikës, ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë.Këngëtarët bashkëpunuan me firmat më të njohura të modës, që të mund të rrëmbenin gjithë vëmendjen, gjatë parakalimit të tyre në tapetin e kuq.

Por, disa nga veshjet e tyre janë kthyer menjëherë në meme në rrjetet sociale. Katy Perry, Cardi B dhe J.Lo, ishin disa nga këngëtaret, veshjet e së cilave pushtuan internetin.

Katy Perry

Jennifer Lopez 

Cardi B

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *