Horoskopi

Keni ditëlindjen më 11 shkurt? Horoskopi thotë…

08:23 - 11.02.19 Gazeta Shqiptare

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 11 shkurt  2019: Shfrytëzoni këtë vit për të stabilizuar, legalizuar dhe planifikuar biznese të rëndësishme. Nëse jeni prind, gjatë vitit ju do të merrni një vendim të rëndësishëm lidhur me fëmijën, ose do të jeni pjesë e një ndryshimi të madh në jetën e një fëmije.Viti do të jetë i favorshëm për stabilizimin financiar dhe të ardhura më të mira. Shumë prej tyre do të krijojnë një marrëdhënie romantike, një marrëdhënie dashurie, ose thjesht një flirt me dikë që jeton në një qytet tjetër.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *