Kryesore

Ngacmoi studenten/ Efektivi jep dëshminë: E kapa nga krahu, u tremb nga arma

18:35 - 12.02.19 gsh

Pasi ish-kryeministri Berisha denoncoi në Facebook një tjetër rast ngacmimi seksual nga një efektiv policie, janë bërë të ditur edhe detajet rreth shoqërimit të tij në ambjentet e komisariatit të Shkodrës.Efektivi i FNSH-së ka deklaruar se e pëlqente vajzën, studente e juridikut dhe ia ka shprehur këtë gjë.Por kur ajo e ka refuzuar e ka kapur për krahu dhe vajza është trembur për shkak të armës së shërbimit që mbante efektivit. Mësohet se bëhet fjalë për një punonjës policie të moshës rreth 25-26 vjeç. Ishte Berisha që publikuar i pari rastin e ngacmimit të studentes nga efektivi i forcave blu.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *