Aktualitet

Pushime me të dashurën për Shën Valentin/ Shqiptari kapet nga policia

16:35 - 12.02.19 gsh

Një 37-vjeçar shqiptarë, i kërkuar për trafik ndërkombëtar droge është arrestuar në Breshia të Italisë. Policia ka marrë njoftimin se i dyshuar do të kalonte disa ditë me të dashurën në Trenzano, ndaj dhe ka organizuar një aksion për kapjen e tij.Pasi ka pikasur policinë që i afrohej, shqiptari ka tentuar të arratiset nga ballkoni, por është mundur të lokalizohet dhe ndalohet nga karabinierët. Duket se disa ditë pushime për Shën Valentin, janë shndërruar në një film të vërtet aksioni për 37-vjeçarin.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *