Aktualitet

Rama ironizon protestën: Do çohet Lezha dhe Shkodra me gjithë Voltanën

18:40 - 12.02.19 gsh

Një qytetar gjatë bisedës i ka thënë Ramës që të mos ketë frikë për datën 16 pasi sipas tij qeni që leh nuk të ha. Ndërsa shefi i qeverisë i është përgjigjur se  ai ka vetëm një shqetësim, dhe shqetësimi qëndron tek njerëzit që i besojnë opozitës.Nga Lezha kryeministri Rama ka komentuar sot protestën e opozitës. Merakut të një qytetari, kryeministri i është përgjigjur me ironi, duke i thënë se ka merak se do çohen bashkitë e Lezhës dhe ajo e Shkodrës me Voltanën në krye

 

Qytetari: Mos ki frikë në datën 16.

Rama: Unë, joo!

Edi Rama ne Lezhe

Qytetari: Qeni që leh nuk të ha.

Rama: Mos ki merak fare, unë kam vetëm një shqetësim, jam realisht i shqetësuar për ata që i besojnë akoma këtyre realisht. Prindër, burra, gra, hiqi ata të baskisë, se  do çohet bashkia Lezhë komplet, apo bashkia Shkodër me Voltanën etj. Por realisht ka njerëz që sëkëlldisen dhe shkojnë pas tij.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *