Foto-galeri

Shën Valentini po afron, disa sugjerime se çfarë të vishni

15:01 - 12.02.19 Gazeta Shqiptare

Shën Valentini po afron dhe nëse keni bërë plane, me siguri jeni në dilemë se çfarë do të vishni. Ndërsa ngjyra e kuqe dhe rozë mund të jenë zgjedhja juaj e parë, e bardha e dimrit në prerje të ndryshme ose e zeza mund të jenë disa zgjedhje interesante.Pavarësisht se çfarë planesh keni bërë, të shkoni në restaurant apo në kinema, në ndonjë festë apo të udhëtoni, “Harpers Bazar” ju vjen në ndihmë dhe ju sugjeron disa veshje që personazhet e famshme i kanë zgjedhur.

Shfletoni galerinë dhe pse jo, zgjidhni të preferuarën tuaj:

12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *