Show-Bizz

Burri në kërkim, Suada Sherifi mbyll Instagramin/ A e “kryqëzuan” ndjekësit?

17:01 - 13.02.19 gsh

Suada Sherifi mbetet ndër femrat e preferuara të televizioneve shqiptare. Gjithçka duket se po shkonte perfekt edhe në jetën private. Ku pas bashkëjetesës me partnerin, hapja e biznesit të ri, bukuroshja u bë dhe nënë e një vajze. Por pasi emri i bashkëshortit të saj u përfshi në ngjarjen e 4 tetorit në ish-Bllok dhe policia e shpalli në kërkim Eldi Dizdarit, jeta e Suadës u trondit. 

 

Edhe pse ditët e para vijuan krejt normalisht për të, duket se gjërat kanë ndryshuar. Suada ka vendosur të mbyllë rrjetet sociale. Nëse bëni një kërkim në Instagram, do të shihni se bukuroshja e ka ç’aktivizuar llogarinë e saj. Pas ngjarjes ku ishte i përfshirë bashkëshorti komentet në rrjetet e saj sociale nuk kishin të ndalur. Të shumtë ishin ata që e sulmuan pikërisht nga përfshirja e Eldit në ngjarje. E pas disa rasteve që ajo i është përgjigjur duke mbrojtur familjen, duket se është lodhur dhe ka vendosur të largohet nga bota virtuale.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.